2009

Čajočky

V pôvodnej slovenskej muzikálovej komédii Čajočky Nela stvárňuje hlavnú ženskú postavu. Spolu s predstavením, ktoré sa stalo muzikálovým hitom sezóny, Nela odohrala vyše 70. repríz a absolvovala celoslovenské turné.

Čajočky

Eurovision Song Contest

Slovensko dostalo v roku 2009 opäť šancu zapojiť sa do súťaže Eurovision Song Contest. Národného kola sa zúčastnila aj Nela Pocisková a s Kamilom Miklučíkom vyhrala toto kolo s piesňou Leť tmou,a tos neuveriteľným náskokom hlasov (sčítanie hlasov druhého a tretieho miesta by nestačilo na pokorenie diváckeho prvenstva). Nela tak rezprezentovala Slovensko v Moskve, kde spievala pred viac ako 80 000 divákmi priamo na mieste a miliónmi divákov za televíznymi obrazovkami.

Eurovision Song Contest

Niekto to rád Slovenské

Nela Pocisková sa divákom predstavila aj v jubilejnej inscenácii Radošinského Naivného Divadla autora Stanislava Štepku.

Niekto to rád Slovenské

Prvý exkluzivný recitál

Prvý exkluzívny recitál Nely Pociskovej sa uskutočnil v Heineken Tower Stage v Bratislave. Nela si na vystúpenie pozvala rôznych známych hostí, a tak sa na pódiu objavila aj po boku skupiny Fragile, Zlaté husle a kočiek z pripravovaného muzikálu Čajočky. Vstupenky na recitál sa vypredali do posledného miesta za tri dni.

Prvý exkluzivný recitál

Face of Adidas fashion collection

Nela Pocisková sa v roku 2009 stala tvárou Adidas fashion collection.

Face of Adidas fashion collection