Biography

Andre Bocelli (hosťka koncertu)

Hosťka koncertu Andrea Bocelliho počas jeho bratislavského koncertu 29.12.2013. Zaspievali si spolu duet Canto Della Terra.

Nela Live Tour 2013

Koncertné turné Nely pri príležitosti vydania debutového albumu War. Počas 5tich týždňov odohrala 16 koncertov v 13tich slovenských mestách. Súčasťou koncertu bolo aj vystúpenie Slovenského divadla tanca. Na každom z koncertov vystúpili aj amatérske tanečné skupiny, víťazi tanečnej súťaže organizovanej v spolupráci s radiom Expres.

Viac o turné:
FOTOGALÉRIA
Pódium plné skvelých muzikantov
Najlepší slovenskí tanečníci na turné s Nelou
Koncertné šialenstvo pokračuje aj v ďalších mestách
Nela so šialeným úspechom odštartovala slovenské turné
Víťazi tanečnej súťaže sa poctivo pripravujú na turné
 

WAR (album)

Vydanie debutového albumu WAR.

Rómeo a Júlia

Príbeh lásky veronských milencov z pera Williama Shakespeara, ktorý ponúka divákom jeden z najemotívnejších divadelných zážitkov.
premiéra - 22. marec
rola - Júlia

Búrlivé víno

Seriál televízie Markíza.

So In Love

12. október - premiéra skladby, z ktorej sa stal hit, ktorý viac ako pol roka patril medzi najhranejšie skladby v slovenských rádiách

NELA POCISKOVÁ live

Pomáda

Úspešný muzikál Pomáda, ktorý patrí medzi najdlhšie hraný a najúspešnejší muzikál na celom svete vyráža na turné. V siedmych slovenských mestách si diváci budú môcť vychutnať tento kultový príbeh z pera amerických tvorcov Jima Jacobsa a Warrena Caseyho, s Nelou Pociskovou a Jankom Slezákom v hlavných úlohách, v réžii a choreografii Jána Ďurovčíka.
premiéra ČR - 6. september, Divadlo Kalich, Praha
premiéra SR - 2. november, Heineken Tower Stage, Bratislava
postava - Sandy
 

OTO 2011

ÔSMY SVETADIEL

Príbeh lásky inšpirovaný dielom Alexandra Dumasa ml. Dáma s kaméliami s najznámejšími hitmi legendárnej kapely Elán!
8.9.2011 – premiéra Praha, Divadlo Kalich
27.10.2011 – premiéra Bratislava, Divadlo Nová scéna
 

ÔSMY SVETADIEL

Pobyt v New Yorku

Nela v máji odchádza do Spojených štátov na trojmesačný jazykový pobyt v New Yorku.

Pobyt v New Yorku

Robin Hood

Prvý prelom u našich západných susedov Nela dosiahla úlohou Lady Marianna v českom muzikáli Robin Hood, ktorý sa stal populárnym nielen v Čechách ale aj u nás na Slovensku.

Robin Hood

Lets Dance

Nela Pocisková spolu s tanečným partnerom Petrom Modrovským vyhrala v tanečnej súťaži Let’s Dance. Nela získala titul kráľovná tanečného parketu potom, čo v každom z desiatich kôl dosiahla najvyššie bodové ohodnotenie od členov poroty, ako aj najviac diváckych hlasov. Stala sa tak abosútnou víťazkou dovtedy nevídaným spôsobom. Popri súťažiLet’s Dance Nela dokonca stihla aj úspešne doštudovať konzervatórium.

Lets Dance

Koncert s Daliborom Jenisom

Nela Pocisková odspievala koncert s jedným z najlepších barytonistov sveta, Daliborom Janisom, v Slovenskom národnom divadle.

Koncert s Daliborom Jenisom

Koncert s Martinom Chodúrom

Prvé spoločné vystúpenie Nely Pociskovej a Martina Chodúra v Bratislavskom divadle Heineken Tower Stage sprevádzala kapela legendárnych hudobníkov Oskara Rózsu. Nela s Martinom odspievali vyše hodinový concert, v ktorom zazneli svetoznáme hity.

Koncert s Martinom Chodúrom

Eurovision Song Contest

Slovensko dostalo v roku 2009 opäť šancu zapojiť sa do súťaže Eurovision Song Contest. Národného kola sa zúčastnila aj Nela Pocisková a s Kamilom Miklučíkom vyhrala toto kolo s piesňou Leť tmou,a tos neuveriteľným náskokom hlasov (sčítanie hlasov druhého a tretieho miesta by nestačilo na pokorenie diváckeho prvenstva). Nela tak rezprezentovala Slovensko v Moskve, kde spievala pred viac ako 80 000 divákmi priamo na mieste a miliónmi divákov za televíznymi obrazovkami.

Eurovision Song Contest

Čajočky

V pôvodnej slovenskej muzikálovej komédii Čajočky Nela stvárňuje hlavnú ženskú postavu. Spolu s predstavením, ktoré sa stalo muzikálovým hitom sezóny, Nela odohrala vyše 70. repríz a absolvovala celoslovenské turné.

Čajočky

Niekto to rád Slovenské

Nela Pocisková sa divákom predstavila aj v jubilejnej inscenácii Radošinského Naivného Divadla autora Stanislava Štepku.

Niekto to rád Slovenské

Face of Adidas fashion collection

Nela Pocisková sa v roku 2009 stala tvárou Adidas fashion collection.

Face of Adidas fashion collection

Prvý exkluzivný recitál

Prvý exkluzívny recitál Nely Pociskovej sa uskutočnil v Heineken Tower Stage v Bratislave. Nela si na vystúpenie pozvala rôznych známych hostí, a tak sa na pódiu objavila aj po boku skupiny Fragile, Zlaté husle a kočiek z pripravovaného muzikálu Čajočky. Vstupenky na recitál sa vypredali do posledného miesta za tri dni.

Prvý exkluzivný recitál

West side story

Úloha Márie vo svetoznámom muzikáli West side story bol ďalším veľkým prelomom v Nelinej kariére, za ktorú si vyslúžila pozitívne kritiky u odbornej a obdiv u širšej verejnosti. Zaujímavosťou je, že Nela v muzikáli spieva part, ktorý pôvodne napísal Bernstein pre opernú divu Kiri Tekanovovu.

West side story

Ordinácia v ružovej záhrade

Nela začína hrať v najúspešnejšom pôvodnom seriáli v slovenskej histórii. V Ordinácii v ružovej záhrade stvárňuje rovnomennú postavu – Nelu. V seriáli účinkuje po boku hereckých velikánov, akými sú Marián Labuda, Emília Vašáriová, Ján Króner, Zdenka Studenková, Jozef Vajda a ďaľší.

Ordinácia v ružovej záhrade

Labuťko

Predstavenie Labuťko bolo pre Nelu výzvou z viacerých dôvodov. Nela sa v predstavení bravúrne zmocnila nielen hereckej dvojúlohy a speváckych partií ale i náročných choreografií po boku sólistov Slovenského Divadla Tanca. Spolu so Slovenským divadlom tanca Jána Ďurovčíka v takomto náročnom zoskupení Nela absolvovala aj celoslovenské turné.

Labuťko

Popolvár

Pre Slovenské národné divadlo Nela Pocisková naspievala hlavnú úlohu princeznej v balete Popolvár.

Popolvár

Fidlikant na streche

Po presvedčivom výkone v muzikáli Neberte nám princeznú nasledovala ponuka jedného z najuznávanejších slovenských režisérov, Jozefa Bednárika, ktorý si pre rolu dcéry Chavy vybral práve Nelu.

Fidlikant na streche

Neberte nám princeznú

Nela už ako 14-ročná zažiarila v muzikáli Neberte nám princeznú v pôvodnom režijnom a choreografickom naštudovaní Jána Ďurovčíka.

Neberte nám princeznú

Štátne konzervatórium

Nela začína študovať na Štátnom Konzervatóriu v Bratislave hudobno-dramatický odbor. Štúdium dokončila v roku 2010 práve v čase, kedy získala aj titul kráľovnej tanečného parketu v televíznej súťaži Let’s Dance.

Štátne konzervatórium

Nela Pocisková

Nela sa narodila 4. Októbra 1990 v Bratislave a už od útleho veku inklinovala k spevu a k umeniu všeobecne. Už ako dieťa vyhrala nejednu detskú spevácku súťaž ako napríklad - Kakaoslávici.

Nela Pocisková