Nela: "Búrlivé víno bola veľká výzva"

Búrlivé víno je na televíznych obrazovkách rok... Ako by si zosumarizovala tento čas? Čo priniesol seriál do tvojho života?

V prvom rade mi ani vo sne nenapadlo, čo z tohto seriálu vznikne. Mal to byť nízkorozpočtový seriál na TV Doma, aj preto som vzala jednu z hlavných rolí. Bola to veľká výzva, či už herecká, tak aj časová. Mali sme natočiť 30 dielov a dosť. A zrazu točíme tretiu sériu a už ani neviem koľký diel :) Je úžasné, že to v ľuďoch tak zarezonovalo a že to má úspech. Veľmi sa z toho tešíme. Prinieslo mi to obrovskú skúsenosť práce pred kamerou s úžasnými kolegami a v skvelej atmoške – cez hereckých kolegov, štáb až po produkciu. Veľmi sa teším, že to môžem robiť a veľmi rada sa tam vraciam.

V seriály sa pohybuješ v vinárskom prostredí. Vieš si predstaviť, že by si spievanie a herectvo zavesila na klinec a vrhla sa na vinárčenie?

:))) Úprimne vínu som sa začala trošku venovať až keď som začala robiť tento seriál. Dovtedy som vedela snáď len, že je biele a červené. Dneš už viem, že vyrobiť kvalitné víno je obrovské umenie. Ja osobne som na tým, ako na svoju prácu nepomyslela, snáď len ako hobby. Milujem totiž to čo robím :)

Mnohí diváci a fanúšikovia nedočkavo čakajú na seriál každý deň. Máš aj ty nejaký obľúbený seriál? Či už slovenský alebo aj zahraničný.

Priznám sa, že veľa času na pravidelné pozeranie nemám. Ale vždy som milovala Priateľov, tých dokážem pozerať stále! Z tých novších je to Dr. House, to je výborný seriál!
 

23.01.2014