Nelu čaká duet s Bocellim aj galavečery Športovec roka a Srdce pre deti

Turné sa skončilo, rušné obdobie pre Nelu však stále pokračuje. Okrem pravidelného natáčania seriálu Búrlivé víno sa poctivo pripravuje na vystúpenie so svetovou hviezdou, operným spevákom Andrea Bocellim. Na televíznych obrazovkách Nelu budete môcť vidieť aj spievať, vystúpi v programoch Športovec roka a Srdce pre deti.

Koniec roka je obdobím štedrosti a vzájomnej pomoci. Takýmto podujatím je aj charitatívna akcia Srdce pre deti, ktorého cieľom je nielen pomôcť tým, ktorí to potrebujú, ale aj otvoriť oči všetkým ľuďom, aby nebrali život na ľahkú váhu a vážili si svojich najbližších. Ku tejto snahe sa zapojili mnohé známe tváre, medzi nim aj Nela, ktorá vystúpi počas galavečera, ktorý bude vysielaný na TV Joj v piatok 20. decembra o 20:20 hod.  

Slovensko spozná 20. decembra najlepších slovenských športovcov za rok 2013. Slávnostné odovzdávanie cien zo Slovenského národného divadla bude v priamom prenose vysielať televízia Markíza. Počas hudobného programu najlepším športovcom a televíznym divákom zaspieva aj Nela.

Andrea Bocelli, jeden z najznámejších operných spevákov bude 29. decembra koncertovať. Na bratislavský koncert si vybral tri hosťky, ktoré si s ním zaspievajú duet. Nela si s maestrom a orchestrom zaspieva skladbu Canto Della Terra.

18.12.2013