Víťazi tanečnej súťaže sa poctivo pripravujú na turné!

Turné sa blíži a tak sme sa vybrali na menšiu výpravnú cestu za víťazmi tanečnej súťaže po prvých mestách turné. Poslednú októbrovú nedeľu sme sa stretli s Goonies, tanečnými skupinami Evita a Rebels a Phantoms Crew.

TS Goonies - koncert Trenčín - 12. november

Zhruba 25 nadšených tanečníc už má pekne nacvičenú zaujímavú choreografiu k Mysterious Boy. Aj napriek tomu, že je ešte treba dokončiť záver, dostali pochvalu za originalitu a nadšenie.

Tanečný klub Evita - koncert Martin - 3. november

Pekne nacvičenú choreografiu majú aj dievčence z Púchova, ktoré vystúpia na otváracom koncerte v Martine. Jedine čo im zostáva dopilovať je zakomponovanie Nely do spoločného tanca. To však určite nebude žiadny problém pre tieto šikovné dievčence.

TS Rebels - koncert Liptovský Mikuláš - 6. november

V naozaj nádherných priestoroch tanečnej školy s tromi modernými sálami sa na vystúpenie pripravuje TS Rebels.  tancuje tanečná skupina Rebels. Dievčatá predviedli nielen kompletnú choreografiu, ale aj kostýmy, v ktorých vystúpia v Liptovskom Mikuláši.

Phantoms Crew - koncert Banská Bystrica - 15. november

Mládenci z Phantoms Crew aj napriek nabitému programu už usilovne pracujú na vystúpení s Nelou. Voľného času majú pomenej, keďže sa im podarilo úspešne postúpiť do semifinále tanečnej súťaže Got To Dance vo Varšave, k čomu im úprimne grafulujeme! 

29.10.2013